«Вiдповiдь to be … » у своєму кліпі об’єднали українців усього світу

Українська група «Вiдповiдь to be …» презентує нове відео на пісню «Все пройде». Авторами ідеї кліпу є самі музиканти, а реалізувати її взявся молодий талановитий режисер Єгор Трояновський, який також брав участь у створенні попереднього кліпу гурту на пісню «Життя», який був знятий на реальних подіях з життя лідера гурту Віталія Голуба.

Відео «Все пройде» знято у популярному сьогодні селфі — стилі. Назва пісні нагадує про те, що в житті все швидкоплинне і потрібно цінувати кожну мить, і в складній ситуації ми повинні підтримувати один одного. Спочатку, було задумано об»єднати українців з різних куточків нашої країни, але в ході роботи, музиканти вирішили піти ще далі, залучивши до роботи над кліпом не тільки людей, що живуть в Україні, але й далеко за її межами. Українці з різних країн світу, таких як: Італія, Франція, Америка, Німеччина, Китай та ін., об»єдналися, щоб довести — ми ближче один до одного, ніж нам здається.

До проекту із задоволенням приєдналися деякі артисти українського шоу — бізнесу, щоб долучитися до цієї ідеї і показати всім, що ніхто з нас не самотній і українці це самий дружній народ … Все пройде … Цінуйте кожну мить свого життя!

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.